Właściwości Krioaplikatora Hemorosan w pigułce

Krioaplikator Hemorosan to jedyny dostępny na rynku wyrób medyczny łączący w sobie cechy krioterapii oraz zaawansowanego aplikatora, przeznaczony do walki ze stanami zapalnymi hemoroidów.

  • skuteczny w stanach zapalnych hemoroidów oraz w profilaktyce
  • łączy cechy aplikatora maści i nośnika naturalnej krioterapii
  • niweluje ból i likwiduje opuchliznę
  • usuwa obrzęk, świąd i uczucie pieczenia
  • specjalnie dedykowany kobietom w ciąży
  • wygodny w stosowaniu i wielokrotnego użytku
  • dostępny bez recepty
  • unijny certyfikat nr 002752683-0001

Czym jest i jak działa Krioaplikator Hemorosan?

Krioaplikator Hemorosan jest jedynym na rynku europejskim wyrobem medycznym z podwójną funkcją nośnika naturalnej krioterapii oraz niezwykle skutecznego aplikatora środków leczniczych, do łatwej i bezpiecznej walki ze stanami zapalnymi hemoroidów.

Krioaplikator Hemorosan jest jedynym produktem na rynku o tak unikatowej konstrukcji i kształcie  z najwyższej  jakości  tworzywa  bezpiecznego  i  dopuszczonego   do   kontaktu   z   ludzka  skórą  i   śluzówką.

W procesie jego projektowania przywiązywano szczególną uwagę do każdego detalu, aby skuteczność procesu leczenia stanów  zapalnych hemoroidów została spotęgowana, a sam aplikator był dostosowany  do  niezwykle trudnego  środowiska  biologicznego.

Leczenie stanów zapalnych odbytu antybiotykiem doustnym jest nielogiczne, a  często może być szkodliwe. Racjonalnym jest doraźne wprowadzanie maści, żeli i kremów o właściwościach leczniczych, bakteriobójczych i przeciwbólowych bezpośrednio w uszkodzone głębsze partie odbytu.

Z uwagi na specyfikę choroby hemoroidów, proces kuracji następować musi w zaciśniętym zwieraczu, w warunkach podwyższonej  temperatury oraz wilgoci, co prowadzi do  samoczynnego i naturalnego wyciskania tak powszechnie stosowanych  maści  lub czopków. Niestety budowa i sposób funkcjonowania ludzkiego organizmu niezwykle utrudnia skuteczne oddziaływanie  środków leczniczych powszechnie dostępnych na rynku.

Krioaplikator Hemorosan wytworzony jest z najwyższej jakości tworzywa, bezpiecznego i dopuszczonego do kontaktu z ludzką skórą i śluzówką.

Krioaplikator Hemorosan jest wyrobem medycznym do częstego użytku, oznakowanym znakiem CE, zarejestrowanym w polskim Urzędzie Wyrobów Medycznych oraz posiadającym europejskie świadectwo wolnej sprzedaży. Wyrób posiada też europejski Certyfikat o numerze 002752683-0001, wydany przez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante.

Krioaplikator Hemorosan jako aplikator substancji leczniczych

Krioaplikator Hemorosan jest nie tylko doskonałym nośnikiem w 100% naturalnej krioterapii, ale również niezwykle skutecznym i nieinwazyjnym aplikatorem leczniczych substancji, opracowanym w celu umożliwienia dostarczania substancji leczniczych bezpośrednio w miejsca, w których występuje stan zapalny. Specjalnie ukształtowany profil korpusu przeznaczony jest do nakładania i aplikowania leczniczych kremów i maści, co pozwala na niespotykaną dotąd bezpośredniość i komfort stosowania, co znacznie przyspiesza proces leczniczy.

P T