Baza wiedzy oraz pytania i odpowiedzi, jakie zgromadziliśmy na naszej stronie internetowej, mają za zadanie rozwianie wszelkich wątpliwości. Choć nawet najbardziej zaawansowane wyroby medyczne nie mogą zastąpić wizyty u proktologa, to są jednak cennym wsparciem terapii. Leczenie hemoroidów, zwłaszcza w pierwszych fazach nie wymaga leczenia ambulatoryjnego i może odbywać się w warunkach domowych. Więcej o chorobie dowiesz się tu. Dotąd zazwyczaj, wszelkie domowe sposoby na hemoroidy stanowiły uzupełnienie farmakologii – jak np. niebezpieczne gorące nasiadówki, których praktykowania zdecydowanie odradzamy!

Powszechnym jest też stosowanie preparatów takich jak krem na hemoroidy, czy maść na hemoroidy, które chociaż skuteczne, wszystkie charakteryzują się problematyczną aplikacją. Rozwiązaniem tego problemu, w trosce o higienę oraz wygodę jego użytkowników, opracowany został Krioaplikator Hemorosan.

Jest to jedyny dostępny na rynku wyrób medyczny łączący jednoczesne funkcje nośnika naturalnej krioterapii oraz praktycznego aplikatora mediów leczniczych, jak żele na hemoroidy, maści na hemoroidy i kremy na hemoroidy. Poza funkcjami i opisem jego działania zawartymi w tym dziale, zapraszamy do zapoznania się z reportażem o produkcie w formie wideo.

Pamiętaj, że to niezwykle ważne, aby w walce z uciążliwymi objawami, typu pieczenie odbytu, świąd czy krwawienie z odbytu działać szybko i trafnie.

Hemoroidy – leczenie domowe pod kontrolą

Leczenie hemoroidów ma na celu nie tylko likwidację problemu, ale także łagodzenie stanów zapalnych i zapobieganie nawrotom choroby. Dlatego powinieneś pozostać pod opieką proktologa, który podpowie nie tylko, jak wyleczyć hemoroidy, ale i wskaże, czym kierować się w dalszej racjonalnej profilaktyce zdrowotnej.

Sięgając po proponowany przez nas nowoczesny wyrób medyczny Krioaplikator Hemorosan możesz skutecznie walczyć ze wstydliwym problemem, jakim są hemoroidy. Terapia domowa hemoroidów ma w tej sytuacji spore szanse powodzenia. Dlatego nie bagatelizuj problemu! Kiedy świąd odbytu utrudnia Ci normalne funkcjonowanie, udaj się do proktologa, a dodatkowo uzupełnij swoją wiedzę i apteczkę za pośrednictwem naszego sklepu.

Właściwości Krioaplikatora Hemorosan w pigułce

Krioaplikator Hemorosan to jedyny dostępny na rynku wyrób medyczny łączący w sobie cechy krioterapii oraz zaawansowanego aplikatora, przeznaczony do walki ze stanami zapalnymi hemoroidów.

  • skuteczny w stanach zapalnych hemoroidów oraz w profilaktyce
  • łączy cechy aplikatora maści i nośnika naturalnej krioterapii
  • niweluje ból i likwiduje opuchliznę
  • usuwa obrzęk, świąd i uczucie pieczenia
  • specjalnie dedykowany kobietom w ciąży
  • wygodny w stosowaniu i wielokrotnego użytku
  • dostępny bez recepty
  • unijny certyfikat nr 002752683-0001

 

hemorosan.pl krioaplikator hemorosan Krioaplikator Hemorosan

Czym jest i jak działa Krioaplikator Hemorosan?

Krioaplikator Hemorosan jest jedynym na rynku europejskim wyrobem medycznym z podwójną funkcją nośnika naturalnej krioterapii oraz niezwykle skutecznego aplikatora środków leczniczych, do łatwej i bezpiecznej walki ze stanami zapalnymi hemoroidów.

Krioaplikator Hemorosan jest jedynym produktem na rynku o tak unikatowej konstrukcji i kształcie  z najwyższej  jakości  tworzywa  bezpiecznego  i  dopuszczonego   do   kontaktu   z   ludzka  skórą  i   śluzówką.

 

W procesie jego projektowania przywiązywano szczególną uwagę do każdego detalu, aby skuteczność procesu wygaszania stanów  zapalnych hemoroidów została spotęgowana, a sam aplikator był dostosowany  do  niezwykle trudnego  środowiska  biologicznego.

Leczenie stanów zapalnych odbytu antybiotykiem doustnym jest nielogiczne, a  często może być szkodliwe. Racjonalnym jest doraźne wprowadzanie maści, żeli i kremów o właściwościach leczniczych, bakteriobójczych i przeciwbólowych bezpośrednio w uszkodzone głębsze partie odbytu.

Z uwagi na specyfikę choroby hemoroidów, proces kuracji następować musi w zaciśniętym zwieraczu, w warunkach podwyższonej  temperatury oraz wilgoci, co prowadzi do  samoczynnego i naturalnego wyciskania tak powszechnie stosowanych  maści  lub czopków. Niestety budowa i sposób funkcjonowania ludzkiego organizmu niezwykle utrudnia skuteczne oddziaływanie  środków leczniczych powszechnie dostępnych na rynku.

Krioaplikator Hemorosan wytworzony jest z najwyższej jakości tworzywa, bezpiecznego i dopuszczonego do kontaktu z ludzką skórą i śluzówką.

Krioaplikator Hemorosan jest opatentowanym wyrobem medycznym wielokrotnego użytku, oznakowanym znakiem CE, zarejestrowanym w polskim Urzędzie Wyrobów Medycznych oraz posiadającym europejskie świadectwo wolnej sprzedaży. Wyrób posiada też europejski Certyfikat o numerze 002752683-0001, wydany przez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante.

Krioaplikator Hemorosan jako aplikator substancji leczniczych

Krioaplikator Hemorosan jest nie tylko doskonałym nośnikiem w 100% naturalnej krioterapii, ale również niezwykle skutecznym i nieinwazyjnym aplikatorem leczniczych substancji, opracowanym w celu umożliwienia dostarczania substancji leczniczych bezpośrednio w miejsca, w których występuje stan zapalny. Specjalnie ukształtowany profil korpusu przeznaczony jest do nakładania i aplikowania leczniczych kremów i maści, co pozwala na niespotykaną dotąd bezpośredniość i komfort stosowania, co znacznie przyspiesza proces leczniczy.

Czy używanie krioaplikatora Hemorosan zwalnia z wizyty u specjalisty?

Krioaplikator Hemorosan jest niezwykle zaawansowanym wyrobem medycznym, a jego regularna aplikacja skutkuje ustąpieniem stanów zapalnych hemoroidów. Umożliwia choremu na hemoroidy leczenie domowe, szczególnie w przypadku łagodnych stanów zapalnych. Należy jednak pamiętać, że jego użytkowanie nie zwalnia z koniecznej wizyty u specjalisty proktologa, zwłaszcza przy nawracających stanach zapalnych hemoroidów.

Zawsze należy skonsultować się z lekarzem proktologiem lub farmaceutą w przypadku występowania stanów zapalnych hemoroidów oraz jeżeli potrzebna jest dodatkowa informacja lub rada.

Zawartość opakowania Hemorosan

Opakowanie zawiera: Krioaplikator Hemorosan wraz  z hermetycznym pojemnikiem wewnętrznym do trzymania w zamrażarce oraz ulotkę użytkownika.

Celem odróżnienia, Krioaplikator Hemorosan produkowany jest w czterech kolorach: białym, żółtym, niebieskim i czerwonym.

Kiedy wymienić Krioaplikator Hemorosan na nowy?

Krioaplikator Hemorosan zaleca się wymienić na nowy po maksymalnym okresie użytkowania 6 miesięcy od pierwszego użycia.

Dla przyspieszenia efektu oddziaływania zaleca się zakup dwóch Krioaplikatorów Hemorosan i użytkowania ich na zmianę bezpośrednio jeden po drugim, celem wydłużenia oddziaływania miejscowej krioterapii.

Pamiętaj, że właściwe dbanie o produkt zwiększa jego żywotność. Po więcej szczegółów zapoznaj się z treścią naszej ulotki.

Ile trwa terapia z Krioaplikatorem Hemorosan?

Stosowanie naturalnej krioterapii dzięki krioaplikatorowi Hemorosan przynosi efekt ulgi i poprawę samopoczucia już w ciągu 15 minut od użycia! Krioaplikator Hemorosan jest wyrobem medycznym do częstego użytku, należy wyjąć go z odbytu kiedy osiągnie temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.

Krioaplikator Hemorosan należy aplikować co najmniej dwa razy dziennie przez okres minimum 3 dni. Jeżeli po tym czasie nie ustąpią objawy chorobowe, należy skonsultować się z lekarzem proktologiem.

Maksymalny czas stosowania Krioaplikatora zawsze uzależniony jest od stopnia zaawansowania choroby hemoroidalnej oraz indywidualnych czynników każdego użytkownika.

Po zakończonej kuracji za pomocą Krioaplikatora Hemorosan, zaleca się jego stosowanie profilaktyczne, co najmniej raz w tygodniu.

Kiedy stosować Krioaplikator Hemorosan?

Krioaplikator Hemorosan przeznaczony jest do stosowania w walce ze stanami zapalnymi hemoroidów oraz w  rekonwalescencji.

Dzięki braku inwazyjności oraz naturalnym metodom przynoszenia ulgi, Krioaplikator Hemorosan jest szczególnie dedykowany kobietom w ciąży, często borykającym się ze stanami zapalnymi hemoroidów.

Krioaplikator Hemorosan stanowi także personalny środek do systematycznego  stosowania w świadomej  profilaktyce   przez   dorosłe  osoby.

Użytkowanie Krioaplikatora Hemorosan

Po wyjęciu z opakowania krioaplikator Hemorosan jest praktyczne gotowy do użycia. Uprzednio należy go umyć oraz zmrozić w zamrażalniku przez co najmniej 2 godziny w specjalnie przeznaczonym do  tego  szczelnym białym pojemniku.

Trzon krioaplikatora Hemorosan należy wprowadzić bezpośrednio do odbytu, trzymając go za specjalnie zaprojektowaną główkę, która wyznacza granicę pola użyteczności. Krioaplikator Hemorosan jest wyrobem medycznym do częstego doraźnego użytku. Należy wyjąć go z odbytu kiedy osiągnie temperaturę zbliżoną do temperatury ciała. Po wyjęciu  z odbytu,  należy go dokładnie umyć pod ciepłą wodą, wysuszyć i ponowne zamrozić.

Przy użytkowaniu Krioaplikatora Hemorosan z maścią, kremem lub żelem przeznaczonym do stosowania w stanach zapalnych hemoroidów, przed aplikacją doodbytniczą, należy nanieść specyfik na wypustki w trzonie zmrożonego uprzednio w zamrażalniku Krioaplikatora. Pod wpływem niskiej temperatury dochodzi do przylgnięcia maści do Krioaplikatora, co umożliwia jej bezpośrednią i skuteczną aplikację doodbytniczą.

Należy stosować Krioaplikator Hemorosan wyłącznie zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce użytkownika, załączonej do opakowania, a w przypadku stosowania z maściami leczniczymi, również zgodnie z zaleceniami zawartymi w ich ulotce.

Nigdy nie należy otwierać hermetycznie i trwale zamkniętego Krioaplikatora Hemorosan, gdyż grozi to jego trwałym uszkodzeniem.

Jak zwalczyć hemoroidy za pomocą zimna?

Zastosowanie niskiej temperatury Krioaplikatora Hemorosan daje natychmiastowe uczucie ukojenia w rozognionych stanach zapalnych hemoroidów. Dochodzi do zablokowania szlaków przewodzenia bodźców bólu oraz uczucia pieczenia do centralnego układu nerwowego. Stopniowo ustępuje obrzęk i krwawienie poprzez zwężanie uszkodzonych naczyń krwionośnych. Zanika napięcie i dochodzi do rozluźnienia silnie unerwionych warkoczy hemoroidów.

Krioterapia czy leki – co najlepsze na hemoroidy?

Doodbytnicza aplikacja uprzednio zmrożonego Krioaplikatora Hemorosan przynosi natychmiastową ulgę dzięki bezpośredniemu działaniu krioterapii. Wnętrze Krioaplikatora wypełniono absorberem zimna o specjalnie dobranym składzie, który początkowo kumuluje niską temperaturę, a następnie stopniowo ją oddaje. Dzięki temu proces jej oddziaływania został maksymalnie wydłużony.

Sposób na hemoroidy – czy istnieje skuteczny lek na hemoroidy?

Rocznie w Polsce kupowanych jest kilka milionów opakowań maści i kremów do walki ze stanami zapalnymi hemoroidów. Niestety, z uwagi na sposób funkcjonowania ludzkiego organizmu, szybko są one odprowadzane z kanału odbytu. Czym leczyć hemoroidy, aby przyniosło to efekt? Użycie maści lub kremu na hemoroidy łącznie z Krioaplikatorem Hemorosan pozwala na lepsze wykorzystanie ich właściwości leczniczych. Bez Krioaplikatora Hemorosan ich działanie jest znacząco skrócone oraz zdecydowanie mniej efektywne. Krioaplikator w połączniu z środkami leczniczymi zapewnia skuteczne leczenie hemoroidów.

Nie należy stosować krioaplikatora Hemorosan do aplikowania mediów w przypadku uczulenia na którykolwiek z ich składników. Zawsze przed aplikacją zaleca się wykonanie testu uczuleniowego. Producent wyrobu nie bierze odpowiedzialności za jego użytkowanie niezgodnie ze wskazaniami zawartymi w ulotce użytkownika oraz za działanie mediów leczniczych, które mogą być za jego pomocą aplikowane.

Co na hemoroidy jest najskuteczniejsze?

Jak wyleczyć hemoroidy z Hemorosanem? Profil Krioaplikatora Hemorosan uniemożliwia wyciskanie naniesionego środka leczniczego do wewnątrz oraz na zewnątrz odbytu. Zaciskający się zwieracz powoduje uwięzienie leków na hemoroidy w kieszonkach korpusu zwiększając jego efektywne oddziaływanie. Z chwilą nakładania półpłynnej maści na zmrożony korpus krioaplikatora dochodzi do jej tężenia i trwałego przylegania, co ułatwia bezpośrednią aplikacje lekarstwa dokładnie w uszkodzone partie odbytu. Hemorosan w skuteczny sposób leczy hemoroidy, leki mogą przez dłuższy czas pozostawać w miejscu stanu zapalnego, a chłód ma właściwości uśmierzające ból.

P T