Brens

Helia

użytkownik

„krioaplikator pomaga chociaz uzywanie nie jest przyjemne. sklep moglby miec wiecej produktow”

Brens

Karol

użytkownik

„strona czytelna, produkt elegancki, podoba mi sie”

Brens

benno

użytkownik

„czytalem artykul ze to bog wie jaki wynalazek, to zamowilem z ciekawosci. zbieram takie rzecyz, ale mam nadzieje ze nie okaze sie potrzebny”

Brens

Milunia

użytkownik

„nie mają tego w żadnej aptece, co za nonsens ! Lek pomaga, ale dostępność jest straszna, dobrze że chociaż szybko przysłali i było na drugi dzień”

Brens

bella

użytkownik

„strasznie długo czekałemm na paczkę (ekonomiczną), ale ważne ze produkt się sprawdzł”

Brens

M.L.

użytkownik

„żona używała po ciąży, szybko pomogło”

Brens

Anon

użytkownik

„szybka przesyłka cena w porządku ulga natychmiastowa mam nadzieje ze efekt sie utrzyma”

Brens

Anonymous

użytkownik

„cena nie jest zła, paczkę dostałam szybko, używam razem z jakimiś maściami i wydaje się że jest ok. dziwny układ ulotki, trochę się męczyłam z odczytaniem, ale reszta na plus”

Brens

CZESLAWA

użytkownik

„W KONCU MAM PROBLEM Z GLOWY SUPER CENA OK I SZYBKA PACZKA”

Brens

Ocochodzi

użytkownik

„dostałam w innym opakowaniu niż na obrazku i myślałam, że ktoś się pomylił przy wysyłce! Przez telefon pani powiedziała mi, że wdrażają nowe opakowania, więc nie zdziwcie się że pudełko przychodzi inne. Urządzenie eleganckie i proste”

Brens

Natka

użytkownik

„cena nie mala ale dalabym ze 40x wiecej, byle tylko mialo dzialac. Warte swojej ceny, polecam”

Brens

Andrey

użytkownik

„polecił mi lekarz, doraźnie zdało egzamin!”

Brens

Jeszczeniewiem

użytkownik

„bardzo sympatyczni ludzie prowadzą sklep, na prośbę wysłali paczkę tego samego dnia co zamówienie! co do produktu, to napiszę jak poużywam, na razie na +”

Brens

Marian T

użytkownik

„fajnie że można się dużo dowiedzieć o chorobie. Zamówiłem, zadowolony. Zasłużone 5 gwiazdek”

Brens

SzymeK

użytkownik

„efekt ulgi jest super, ale mógłby działać dłużej. Musiałem dokupić drugi, ale generalnie warto było, naliczyli mi w sklepie rabat”

Brens

Hanka

użytkownik

„koleezanka po ciazy poleciła, lek zdal egzamin i u mnie. stosowalam bez masci”

Brens

Jolasia

użytkownik

„w żadnej aptece nie mogłam znaleźć! niestety musiałam zamówić, ale najważniejsze że zadziałał, a paczka przyszła szybko, polecam !”

Brens

Marry

użytkownik

„pomógł”

Brens

Bernie

użytkownik

„prosty i skuteczny”

Brens

IlkaJ

użytkownik

„Zdecydowanie polecam! zimno daje szybką ulgę i wygodnie aplikuje się krem. Przesyłkę miałam u siebie następnego dnia.”


Zgłoś swoją opinię:

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

ZGŁOŚ OPINIĘ

P T

Oferta: co na hemoroidy, co najlepsze na hemoroidy, czym leczyć hemoroidy, dobry lek na hemoroidy, hemoroidy, hemoroidy jak leczyć, hemoroidy leczenie, hemoroidy leczenie domowe, hemoroidy leki, hemoroidy objawy, hemoroidy odbytu, hemoroidy przyczyny, hemoroidy w ciąży, hemorosan, jak leczyć hemoroidy, jak wyleczyć hemoroidy, jak zwalczyć hemoroidy, leczenie hemoroidów, leki na hemoroidy, na hemoroidy, najlepsze na hemoroidy, najlepszy lek na hemoroidy, objawy hemoroidów, przyczyny hemoroidów, skuteczne leczenie hemoroidów, skuteczny lek na hemoroidy, sposób na hemoroidy, żylaki odbytu - Oferta: co na hemoroidy, co najlepsze na hemoroidy, czym leczyć hemoroidy, dobry lek na hemoroidy, hemoroidy, hemoroidy jak leczyć, hemoroidy leczenie, hemoroidy leczenie domowe, hemoroidy leki, hemoroidy objawy, hemoroidy odbytu, hemoroidy przyczyny, hemoroidy w ciąży, hemorosan, jak leczyć hemoroidy, jak wyleczyć hemoroidy, jak zwalczyć hemoroidy, leczenie hemoroidów, leki na hemoroidy, na hemoroidy, najlepsze na hemoroidy, najlepszy lek na hemoroidy, objawy hemoroidów, przyczyny hemoroidów, skuteczne leczenie hemoroidów, skuteczny lek na hemoroidy, sposób na hemoroidy, żylaki odbytu

Tagi:

Co na hemoroidy Co najlepsze na hemoroidy Czym leczyć hemoroidy Dobry lek na hemoroidy Hemoroidy Hemoroidy jak leczyć Hemoroidy leczenie Hemoroidy leczenie domowe Hemoroidy leki Hemoroidy objawy Hemoroidy odbytu Hemoroidy przyczyny Hemoroidy w ciąży Hemorosan Jak leczyć hemoroidy Jak wyleczyć hemoroidy Jak zwalczyć hemoroidy Leczenie hemoroidów Leki na hemoroidy Na hemoroidy Najlepsze na hemoroidy Najlepszy lek na hemoroidy Objawy hemoroidów Przyczyny hemoroidów Skuteczne leczenie hemoroidów Skuteczny lek na hemoroidy Sposób na hemoroidy Żylaki odbytu