Po wyjęciu z opakowania krioaplikator Hemorosan jest praktyczne gotowy do użycia. Uprzednio należy go umyć oraz zmrozić w zamrażalniku przez co najmniej 2 godziny w specjalnie przeznaczonym do  tego  szczelnym białym pojemniku.

Trzon krioaplikatora Hemorosan należy wprowadzić bezpośrednio do odbytu, trzymając go za specjalnie zaprojektowaną główkę, która wyznacza granicę pola użyteczności. Krioaplikator Hemorosan jest wyrobem medycznym do częstego doraźnego użytku. Należy wyjąć go z odbytu kiedy osiągnie temperaturę zbliżoną do temperatury ciała. Po wyjęciu  z odbytu,  należy go dokładnie umyć pod ciepłą wodą, wysuszyć i ponowne zamrozić.

Przy użytkowaniu Krioaplikatora Hemorosan z maścią, kremem lub żelem przeznaczonym do stosowania w stanach zapalnych hemoroidów, przed aplikacją doodbytniczą, należy nanieść specyfik na wypustki w trzonie zmrożonego uprzednio w zamrażalniku Krioaplikatora. Pod wpływem niskiej temperatury dochodzi do przylgnięcia maści do Krioaplikatora, co umożliwia jej bezpośrednią i skuteczną aplikację doodbytniczą.

Należy stosować Krioaplikator Hemorosan wyłącznie zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce użytkownika, załączonej do opakowania, a w przypadku stosowania z maściami leczniczymi, również zgodnie z zaleceniami zawartymi w ich ulotce.

Nigdy nie należy otwierać hermetycznie i trwale zamkniętego Krioaplikatora Hemorosan, gdyż grozi to jego trwałym uszkodzeniem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Krioaplikator Hemorosan

Czy używanie krioaplikatora Hemorosan zwalnia z wizyty u specjalisty?

Krioaplikator Hemorosan jest niezwykle zaawansowanym wyrobem medycznym, a jego regularna aplikacja skutkuje ustąpieniem stanów zapalnych hemoroidów. Umożliwia choremu na hemoroidy leczenie domowe, szczególnie w przypadku łagodnych stanów zapalnych. Należy jednak pamiętać, że jego użytkowanie nie Read more…

Krioaplikator Hemorosan

Zawartość opakowania Hemorosan

Opakowanie zawiera: Krioaplikator Hemorosan wraz  z hermetycznym pojemnikiem wewnętrznym do trzymania w zamrażarce oraz ulotkę użytkownika. Celem odróżnienia, Krioaplikator Hemorosan produkowany jest w czterech kolorach: białym, żółtym, niebieskim i czerwonym.

Krioaplikator Hemorosan

Kiedy wymienić Krioaplikator Hemorosan na nowy?

Krioaplikator Hemorosan zaleca się wymienić na nowy po maksymalnym okresie użytkowania 6 miesięcy od pierwszego użycia. Dla przyspieszenia efektu oddziaływania zaleca się zakup dwóch Krioaplikatorów Hemorosan i użytkowania ich na zmianę bezpośrednio jeden po drugim, Read more…

P T